Nakrętka koronowa DIN 935

Nakrętka koronowa DIN 935
norma

DIN935PN82168ISO7035

Rodzaj gwintu: metryczny, drobnozwojny
Klasa wytrzymałości: 6 / 8 /
Materiał:  stal węglowa,
Powłoka: ocynk galwaniczny, surowa - brak powłoki,
Zakres:

stal węglowa: M10 - M48

Opis produktu

W naszej ofercie można znaleźć nakrętki koronowe DIN 935 wykonane ze stali węglowej w klasach wytrzymałości 5 i 8. Nakrętka koronowa służy do zabezpieczania i blokowania połączeń.

Nakrętki koronowe DIN 935 – wysoka jakość połączenia

Nakrętki koronowe zgodne z normami DIN 935, PN 82168 i ISO 7035 wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu pozwalają na uzyskanie najwyższej możliwej jakości połączeń między materiałami. Tego typu nakrętki wykorzystywane są do zabezpieczania połączeń w niezwykle specyficznych warunkach. Zwykle są to połączenia w urządzenia uzdatniających wodę przeznaczoną do picia przez ludzi. Z tego też powodu nakrętki koronowe muszą nie tylko zapewniać bardzo stabilne, mocne i szczelne połączenia, ale także nie reagować z odczynnikami i wodą.

Nakrętki koronowe ISO 7035 – materiał z którego zostały wykonane

Nakrętki koronowe zgodne z europejskimi normami wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, Do wytwarzania ich korzysta się ze stali węglowej. Jest to niezwykle wytrzymały rodzaj metalu, który nie tylko jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działające na niego siły, ale także nie reaguje z odczynnikami chemicznymi. Dzięki temu mogą one być bezpiecznie stosowane we wszelkiego rodzaju urządzeniach uzdatniających wodę.

Nakrętki koronowe zgodne z normą DIN 935 występują w dwóch wariantach. Surowym, czyli bez żadnej powłoki zabezpieczającej oraz drugi wariant, pokryty powłoką ochronną wytworzoną w procesie cynkowania. Cynk galwaniczny pokrywający nakrętki koronowe zabezpiecza je przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych dzięki czemu tego typu nakrętki zapewniają pewne i stabilne połączenie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!