Nakrętka napinająca rurowa DIN 1478

Nakrętka napinająca rurowa DIN 1478
norma

DIN1478PN82268

Materiał: stal
Powłoka: czarne, ocynk
Zakres: M6 - M36

Opis produktu

Nakrętki napinające rurowe wykonywane są zgodnie z normami DIN 1478 i PN 82268. Normy te opisują warunki jakie ma spełniać gotowy produkt, dlatego też po zakupieniu tego typu nakrętki można liczyć na to, że będzie ona wytworzona z najwyższej jakości materiałów i bez problemu będzie pasowała na inne elementy złączne.

Materiał z którego wykonywane są nakrętki napinające rurowe DIN 1478

Nakrętki napinające rurowe zgodne z normą DIN 1478 wytwarzane są z wysoko jakościowej stali. Stal wykorzystywana podczas produkcji nakrętek napinających rurowych jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie pogody. Nakrętki napinające rurowe mogą być użytkowane zarówno podczas deszczu, śniegu, mgły czy gradu bez obawy o ich uszkodzenie.

Dodatkowym atutem nakrętek napinających rurowych zgodnych z normą PN 82268 jest to, że są one czernione i ocynkowane. Sprawia to nie tylko, że są znacznie bardziej odporne na rdzewienie i powstawanie ognisk korozji, ale również świetnie przyjmują na siebie powłoki olejowe czy malarskie co dodatkowo zwiększa ilość możliwych zastosowań tego typu nakrętek

Zastosowania nakrętek napinający rurowych PN 82268

Nakrętki napinające rurowe DIN 1478 sprawdzają się szczególnie w branży budowlanej. Wykorzystywane są w połączeniu z śrubami napinającymi do ściągania i napinania siatek bezpieczeństwa podczas pracy na wysokościach. Przy ich pomocy rozciąga się liny i łańcuchy hal namiotowych.

Nakrętki napinające rurowe wykorzystywane są także do zabezpieczania masztów, wież transmisyjnych czy do naciągania trakcji tramwajowych. Nakrętki napinające rurowe PN 82268 można wykorzystać w niemal każdym rodzaju przemysłu co sprawia, że są one niezwykle popularnym zakupem.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!