Nakrętka skrzydełkowa DIN 315

Nakrętka skrzydełkowa DIN 315
norma

DIN315PN82439ISO7035

Rodzaj gwintu: metryczny
Materiał: stal węglowa
Pokrycie: ocynk galwaniczny
Zakres: stal węglowa M5-M12

Opis produktu

Nakrętka skrzydełkowa DIN 315 wykonana ze stali węglowej pokryta ocynkiem galwanicznym.

Normy z którymi zgodna jest nakrętka skrzydełkowa

Nakrętki skrzydełkowe oferowane przez nasz sklep wykonane zostały w zgodzie z najnowszymi europejskimi normami. Spełniają one wymagania postawione w normach ISO 7035, DIN 315 oraz PN 82439. Dzięki temu mogą one być bezpiecznie wykorzystywane w każdym rodzaju przemysłu. Spełnienie tych norm gwarantuje, że nakrętki te będą pasowały do śrub bez żadnego problemu i stworzą stabilne i mocne połączenie.

Zastosowania nakrętek skrzydełkowych zgodnych z normą ISO 7035

Nakrętki skrzydełkowe zgodne z normą ISO 7035 cechują się swoim charakterystycznym kształtem, który sprawia, że znane są one także jako nakrętki motylkowe. Ich podstawowym przeznaczeniem jest zabezpieczenie połączeń przeznaczonych do wielokrotnego montażu i demontażu. Są więc one niezastąpione w takich branżach jak budownictwo, gdzie wykorzystywane są do zabezpieczania połączeń na rusztowaniach, w przemyśle filmowym gdzie używane są do łączenia elementów scenografii i oświetlenia. Są one również często wykorzystywane w branży eventowej, nakrętki skrzydełkowe używane są w niej do składania różnego rodzaju podestów, scen, czy stoisk.

Nakrętki skrzydełkowe zgodne z normą DIN 315 tak świetnie sprawdzają się w tego typu branżach z powodu tego jak łatwo jest je zamocować. Montaż tego typu nakrętek nie wymaga specjalistycznych narzędzi, często możliwe jest uzyskanie silnego i stabilnego połączenia wyłącznie przy użyciu rąk

Materiał z którego wykonano nakrętki skrzydełkowe zgodne z normą PN 82439

Nakrętki skrzydełkowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane ze stali węglowej. Jest to niezwykle wręcz wytrzymały materiał. Sprawdza się on w każdych warunkach. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, takich jak śnieg grad czy deszcz. Dodatkowo wszystkie nakrętki skrzydełkowe, które oferujemy zostały pokryte powłoką cynku galwanicznego, która zapobiega powstawaniu ognisk korozji. Tego typu powłoka jest niezwykle wytrzymała, zapewnia ona ochronę przez nawet 50 lat użytkowania elementu.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!