Nakrętka szesciokątna do połączeń sprężanych HV DIN 6915

Nakrętka szesciokątna do połączeń sprężanych HV DIN 6915
norma

DIN6915PN82171ISO7414

Rodzaj gwintu: metryczny
Klasa wytrzymałości: 10
Materiał:  stal węglowa
Powłoka: ocynk ogniowy
Zakres:

stal węglowa: M12 - M36

Opis produktu

Nakrętka sześciokątna do połączeń sprężanych HV DIN 6915 wykonana ze stali węglowej w klasie wytrzymałości 10 w ocynku ogniowym.

Nakrętki HV wykorzystywane są przy budowie konstrukcji stalowych.

Nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych zgodne z normami DIN 6915, PN 82171 i ISO 7414

Nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych sprzedawane w naszym sklepie zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi w europie normami DIN 6915, PN 82171 i ISO 7414. Oznacza to, że wszystkie nakrętki wykonane został z niezwykle wytrzymałej stali węglowej, która jest odporna nie tylko na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, grad czy śnieg, ale także na różnego rodzaju odczynniki chemiczne czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu tej klasy materiałów wszystkie nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych posiadają klasę wytrzymałości 10.

Dodatkowo zgodnie z wymaganiami postawionymi w tych normach wszystkie oferowane przez nas nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych zostały pokryte specjalną powłoką, która powstała w wyniku procesu ocynkowania ogniowego. Warstwa ochronna powstająca podczas cynkowania ogniowego jest niezwykle odporna na tarcie i uderzenia oraz zapewnia okres ochronny o długości dochodzącej nawet do 50 lat. Dodatkowym plusem tego procesu jest to, że jest on nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Zastosowanie nakrętek sześciokątnych ISO 7414 do połączeń sprężanych

Nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych wykorzystywane są w szerokiej gamie przemysłów. Najczęściej używa się ich do stworzenia silnych i wytrzymałych połączeń w przemyśle budowlanym. Korzysta się z nich zarówno w budownictwie ogólnym jak i budownictwie przemysłowym.

Nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych wykorzystywane są również podczas budowy konstrukcji stalowych o nie przeważającym obciążeniu stałym. Nakrętki sześciokątne do połączeń sprężanych jest powiększona w stosunku do zwykłych nakrętek o tym samym wymiarze dzięki czemu są w stanie wytrzymać działanie sił rozciągających występujących podczas łączenia elementów.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!