Nakrętka z uchem DIN 582

Nakrętka z uchem DIN 582
norma

DIN582PN82472ISO3266

Materiał: stal
Powłoka: ocynk
Zakres: M6 - M42

Opis produktu

Charakterystyka nakrętki z uchem zgodnej z normą DIN 582

Nakrętki z uchem to wyjątkowy rodzaj nakrętek. Ich podstawową cechą charakterystyczną jest właśnie fakt posiadania ucha. Dzięki temu znajdują one masę zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są one jako punkt zaczepowy, a dzięki uniwersalności gwintu mogą być założone w niemal każdej konstrukcji.

Zastosowanie nakrętek z uchem DIN 582

Z uwagi na swoją wyjątkową konstrukcję nakrętki z uchem wykorzystywane są w wielu różnych gałęziach przemysłu. Używane są one do jako punkt zaczepowy w transporcie. Dlatego też często stosowane są w przemyśle budowlanym, gdzie pozwalają na montaż haków i lin służących do podnoszenia materiałów budowlanych.

Nakrętki z uchem znajdują również zastosowanie w branży eventowej i rozrywkowej, są one montowane na wysokości i wykorzystywane są jako punkt zaczepowy dla wszelkiego rodzaju sprzętów.

Materiał nakrętek z uchem zgodnych z ISO 3266

Nakrętki wykonane zgodnie z normą ISO 3266 wytwarzane są z wysokojakościowej stali C15. Jest to niestopowa stal ogólnego zastosowania. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały na warunki atmosferyczne i wysokie temperatury. Dzięki czemu nie występuje ryzyko deformacji nakrętki i utrata wytrzymałości. Stal C15 jest stalą ogólnego zastosowania, wykorzystywana jest do budowy wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, dlatego też można mieć pewność, że nakrętki stworzone z tego materiału będą naprawdę bardzo wytrzymałe. Dodatkowo wszystkie nakrętki z uchem dostępne w naszej ofercie pokryte są powłoką, która powstała podczas procesu cynkowania galwanicznego.

Podczas tego procesu na powierzchni nakrętki z uchem powstaje cienka warstwa cynku, która chroni stal przed korozją i odczynnikami chemicznymi. Tego rodzaju warstwa ochronna jest niezbędna jeśli nakrętki mają być wykorzystywane w branży budowlanej.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!