Wkręt gips-drewno

Wkręt gips-drewno
norma

Materiał:  stal węglowa
Powłoka: fosfatyzowany
Zakres: stal węglowa: Ø3,5 - Ø4,8

Opis produktu

Wkręt do płyt gipsowo-kartonowych do profili drewnianych, wykonany ze stali węglowej fosfatyzowany.

Wkręty gips-drewno które znajdują się w ofercie naszej firmy zostały wykonane z wysoko jakościowej stali węglowej. Oznacza to, że w stopie stali znajdują się cząsteczki węgla, które zmieniają właściwości materiału. Dzięki nim nasze wkręty gips-drewno cechują się wyjątkowo dużą twardością i niewielką sprężystością, Pozwala to na wykorzystywanie wkrętów gips-drewno bez obawy, że ulegną one zniekształceniu podczas wkręcania.

Wkręty gips-drewno charakteryzują się mniejszą niż u innych wkrętów ilością zwojów na gwincie, dzięki temu możliwe jest przytwierdzenie płyty kartonowo-gipsowej do drewnianego szkieletu, jednocześnie nie wywierając zbyt dużego stresu na drewno, dzięki odpowiednio dobranej ilości zwojów na gwincie unikniemy uszkodzenia drewna. Uzyskując w ten sposób stabilną i wytrzymałą konstrukcję. Wkręty gips-drewno pozwalają na podwieszanie sufitów w pomieszczeniach z drewnianymi krokwiami, czy tworzenie ścianek działowych z wykorzystaniem drewnianych szkieletów.

Każdy wkręt gips-drewno oferowany Państwu pokryty jest powłoką fosfatyzowaną. Jest to matowo-szara warstwa ochronna wytwarzana przy użyciu gorących roztwór fosforanów i kwasu fosforowego. Powłoka ta jest skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz jest odporna na działanie wysokich temperatur. Stanowi ona dobry podkład dla farb i lakierów, dzięki czemu każdy wkręt gips-drewno znajdujący się w płycie kartonowo-gipsowej może zostać skutecznie ukryty.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!