Wkręt gips-metal

Wkręt gips-metal
norma

Materiał:  stal węglowa
Powłoka: fosfatyzowany
Zakres: stal węglowa: Ø3,5 - Ø4,2

Opis produktu

Wkręt do płyt gipsowo-kartonowych do profili stalowych wykonany ze stali węglowej, fosfatyzowany.

Wkręty gips-metal oferowane Państwu przez naszą firmę wykonane są ze stali węglowej. Materiał ten jest stopem żelaza z węglem. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju procesów stal może zyskać wiele właściwości, stal wysokowęglowa cechuje się np. niewielką twardością ale bardzo dużą sprężystością.

Wkręty gips-metal pokrywane są specjalną powłoką w procesie fosfatyzacji. Oznacza to, że w wyniku procesu chemicznego lub elektrochemicznego wytwarzana jest na nich ochronna powłoka fosforanów. Dzięki temu wkręt gips-metal zyskuje także swój charakterystyczny matowo-szary kolor. Tego typu powłoka zmniejsza tarcie i jest dobrym podkładem dla farb i lakierów. Dzięki fosfatyzowanej powłoce wkręt gips-metal może zostać bardzo dobrze ukryty przy użyciu gładzi szpachlowej która niezwykle dobrze przywiera do główki wkrętu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie powierzchni o bardzo atrakcyjnym wyglądzie.

Wkręt gips-metal charakteryzuje się bardzo dużą ilością zwojów na gwincie. Dzięki temu jest on idealny do przytwierdzania płyt kartonowo-gipsowych do metalowych profili, gwarantując stworzenie stabilnej i pewnej konstrukcji. Tego typu wkręty są powszechnie wykorzystywane podczas podwieszania sufitów, tworzenia ścianek działowych czy obudowywania sprzętów domowych używając płyt kartonowo-gipsowych. Wkręty gips-metal mają standardowe nacięcie krzyżowe Phillips co umożliwia szybkie i wygodne wkręcanie ich, bez obawy o utratę chwytu, czy nieprawidłowe wkręcenie w płytę.

By zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów realizujemy także zamówienia indywidualne.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!