Wkręt samowiercący - łeb stożkowy DIN 7504

Wkręt samowiercący - łeb stożkowy DIN 7504
norma

DIN7504OISO15482

Materiał:  stal węglowa, stal nierdzewna A2
Powłoka: ocynk galwaniczny
Zakres: stal węglowa: Ø2.9 - Ø6.3
stal nierdzewna A2: Ø3,5 - Ø5,5

Opis produktu

W sprzedaży posiadamy wkręty samowiercące z łbem stożkowym DIN 7504O zakończone wiertełkiem. Wykonane ze stali węglowej lub nierdzewnej A2.

Wkręty samowiercące zgodne z normą ISO 15482 są rozwiązaniem, które często stosowane jest w branży budowlanej i remontowej. Są one wykorzystywane z uwagi na swoją wysoką jakość i łatwość montażu.

Wkręty samowiercące zgodne z normą DIN 75040 – gwarancja najwyższej jakości

Zgodność wkrętów samowiercących z normami DIN 75040 i ISO 15482 jest gwarancją najwyższej możliwej jakości tych konkretnych elementów złącznych. Normy opisują nie tylko to z jakiego materiału ma zostać wykonany wkręt, ale także to jak wytrzymały ma być. Dzięki temu kupując wkręty samowiercące zgodne z normą ISO 15482 można mieć pewność, że wytrzymają one dokładnie takie naprężenie jak gwarantuje producent.

Wkręty samowiercące ISO 15482 – wykorzystano najlepsze dostępne materiały

Wkręty samowiercące ISO 15482 produkowane są z wysoko jakościowych materiałów. W trakcie produkcji wykorzystuje się stal węglową oraz stal nierdzewną. Dzięki zastosowaniu tego typu stali wkręty samowiercące znajdujące się w naszej ofercie są niezwykle wytrzymałe. Nie ulegają one uszkodzeniom powstającym w wyniku drgań i wstrząsów. Dodatkowo wykorzystanie odpowiedniej stali sprawia, że wkręty są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, śnieg, czy mgła. Gwarantuje to stabilność połączenia nawet w ekstremalnych warunkach.

Wkręty samowiercące DIN 75040 pokryte są dodatkowo powłoką powstałą w wyniku procesu cynkowania galwanicznego. Dzięki temu zabiegowi na wkrętach znajduje się cienka warstwa cynku chroniąca wkręty przed korozją.

Zastosowanie wkrętów samowiercących ISO 15482

Wkręty samowiercące ISO 15482 wykorzystywane są głównie w branży budowlanej i remontowej. Przy ich pomocy można w bardzo krótkim czasie przytwierdzić wszelkiego rodzaju materiały do profili czy ścian. Wkręty samowiercące nie wymagają wcześniejszego przygotowania otworów co sprawia, że często wykorzystywane są gdy kluczowa jest prędkość wykonania połączenia.

Wkręty samowiercące ISO 15482 pozwalają na uzyskanie stabilnego i silnego połączenia w bardzo krótkim czasie i przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!