Nakrętka napinająca otwarta z końcówkami do spawania DIN 1480

Nakrętka napinająca otwarta z końcówkami do spawania DIN 1480
norma

DIN1480PN82269

Materiał: stal
Powłoka: ocynk
Zakres: M6 - M36

Opis produktu

Nakrętka napinająca otwarta z końcówkami do spawania DIN 1480 jest jedną z odmian nakrętek napinających otwartych. Wykorzystywana jest ona w wielu różnych gałęziach przemysłu. Wszystkie nakrętki oferowane przez naszą firmę wykonano zgodnie z normami DIN 1480 i PN 82269. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane bez obaw o prawidłowe ich wykonanie czy jakość elementów złącznych. Dodatkowo gwarantuje to, że spełniają one wymagania każdego kraju w Unii Europejskiej i mogą być bezpieczne stosowane poza granicami Polski.

Materiał z którego wykonano nakrętki napinające otwarte z końcówkami do spawania zgodne z normą PN 82269

Wszystkie nakrętki napinające otwarte z końcówkami do spawania zgodne z normą PN 82269 zostały wykonane z doskonałej jakościowo stali. Stal wykorzystana do produkcji jest niezwykle wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz czy wilgoć. Dodatkowo jest odporna na wstrząsy i drgania, dzięki czemu można je bez przeszkód wykorzystywać nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Dodatkowym atutem jest fakt, że każda nakrętka napinająca otwarta z końcówkami do spawania jest ocynkowana. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi i korozją. Warstwa ochronna cynku pozwala na bezpieczne korzystanie z nakrętek, bez obaw o pojawienie się ognisk korozji.

Zastosowanie nakrętek napinających otwartych z końcówkami do spawania DIN 1480

Nakrętki napinające otwarte z końcówkami do spawania są najczęściej wykorzystywane w branży budowlanej, jak również w żeglarstwie i transporcie lądowym. Końcówki do spawania pozwalają na szybkie i stabilne przyłączenie do innych materiałów bez obaw o uszkodzenie samej nakrętki.

Nakrętki napinające mogą być wykorzystane do rozciągnięcia i kontrolowania naciągu lin, wykorzystuje się je przy stawianiu hal namiotowych oraz w transporcie lądowym, np. do naciągania trakcji sieci tramwajowych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi handlowcami!